';

O nás

Sme dvaja fotografi z Bratislavy s vášňou k fotografii a pozitívnym pohľadom na svet. Ako manželský pár veríme že láska je to najdôležitejšie na svete! Máme radi prirodzenosť a reálne zachytené okamihy – momenty radosti, zábavy, emócií v tých najsprávnejších momentoch. Vieme sa na seba spoľahnúť a fotíme z viacerých uhlov, čo prinesie oveľa viac zachytených momentov ako vám dá jeden fotograf. Fotografujeme profesionálnou technikou, zrkadlovkami značky NIKON, vďaka čomu ručíme za výbornu kvalitu fotografií!

[:sk]Julia-lov&Sun2[:]
Julia

Neviem si predstaviť život bez kreatívnej tvorby. Od malička som stále kreslila a mám 15-ročnú skúsenosť ako grafický dizajnér a potom fotografka v sfére fashion. Rada fotím portréty a emotívne situácie. Fotografovanie je niečo magické, som šťastná, keď sa dá vytvoriť mágia z obyčajných vecí.

[:sk]Alex-love-n-sun2[:]
Alex

Som človek zvedavý a vyskúšal som všetko. Od práce na ofsetovej tlačiarni až po 3D modelovanie, animáciu a grafiku. Rád komunikujem s ľuďmi a v neposlednom rade si myslím že fotografovanie je splnenie mojho pracovného sna.

Kontaktujte nás

pre rezerváciu termínu ma prosím kontaktujte mailom na lovesunphoto@gmail.com
Ak chcete potvrdiť termín čo najskôr, alebo máte akékoľvek otázky, môžete nám aj zavolať
tel: 0948 956 840 (Alex), tel: 0948 473 983 (Julia)

lovesunphoto@gmail.com

+421 948 473 983 – Julia

+421 948 956 840 – Alex

Náš ateliér sa nachádza na prvom poschodí na Vyšehradská 4, 851 06 Petržalka ( areál, kde su BB MOTO, Contesta s.r.o, MK PNEO s.r.o.)

Teším sa na vás…